شه ر زاد

    بزودی ما از دنیای هم سقط می شویم.  خونین با نفسی تنگ. بند نافمان را  قابله ای از هم  می برد که لباس و کلاه سیاه به تن دارد.   می گذارندمان در آغوش زنی که مادر نیست.  بزرگ شده گی مان دوباره کودک می شود.  می رسیم به جدایی.  تخمک و اسپرم. از هبوط بالا می رویم.  تا سیب و حوا. به آدم و بهشت.  به هیچ.

      این سلطان که دیگر هوای قصه ندارد سرش ،  شهرزاد شبهایمان را به سلاخانه  می سپرد. جلادی که با کلفتی طناب ِ تنهایی ، گردن می زند.   همه جا سکوت می شود و جستجوی آوازی که مرا به تو برساند به در بسته کلون می خورد. آدرس آوازی که تو به من هدیه داده ای (+)  انگشت اشاره به سمت خانه های یاوه ، برعکس  می شود.  ما از هم غریبه می شویم.

    صفحه های نوشتن مان رنگ پریده از تن بی خون کلمه ، سفید ، سرد و بلندگوهای دستی توی کوچه های پلاس ، کتاب های شعار را به شرط چاقو حراج می کند.

   آهای ای دوست آخرم بعد آن همه دوستان تعمدا از یادم رفته ، صدای دعوت معصوم ات را می ریزم در فلودر  دی دو نقطه ی  خانه ام.  تو شاید آخرین نفری باشی که نازنینم را می خوانی.  من دیگر هرگز عاشق نخواهم شد. قصه نخواهم نوشت و برای سالهایی که زندگی نکرده ام ، گریه ، خرما و گردو خیرات نخواهم کرد.

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسن آذری

بالا بروم پائين بيايم دلتنگ ترم مي كنند خيابانها مي آيند در من به راهپيمايي بالا و پائين مي كنندم كه تغيير كند نظامم مگر من اما عوض مي شوم؟ در خيابانهاي عصر زنان بسياري را دوست داشته ام هرگز يكيشان اما/ آنقدر زيبا نبوده است كه اندكي مرگ را به تاخير بياندازد بد موقع به روز کردم. این روزا همه گرفتارن. ولی شما اگر مجالی بود برایتان‏‏، تشریف بیارین برای خواندن و گفتن..

اميد

سلطان، سلطان، سلطان، يك سوال از شما دارم. چطور مي‌شود يك خيابان را كه در گذشته از آن عبور كرده‌ايم نقاشي كنيم؟ از تقاطع تا ميانه‌ي خم باريك كمر كوچه و پيچيدن در آن و نشست و برخاستي كه رخ داده و گفت و شنودي كه هنوز صداي آن اكو مي‌شود تاآن كلاغ زشت گرسنه‌ي باهوش و صداي شرشر باران بر سقف شيرواني و از گربه‌ي مظلوم منتظر مستقيم تا تقاطع. اگر راهي باشد كه آن خيابان به فايلي درون فولدر دونقطه‌ي دي برود، مي‌شود با تابع "قصه به تصوير"، به نقشي خاكستري از خانه‌اي برفي تبديلش كرد و نقاشي‌اش را به ديوار بالاي تخت اتاق ميخ كرد. كلاغي بالاي درخت نشاند و گربه‌اي كنار هيزم‌ها رقصاند. اين‌روزها كه همه‌چيز ديجيتالي شده و به مدد يك‌ها، صفر‌ها ارزشمند شده‌اند، همه چيز، مختصر و فست فودي شده است. فقط اين كاست، براي پخش عقب‌گرد سريع (فست بك‌وارد)، دكمه‌اي ندارد.

http://labynth.blogfa.com/

ادریس

و راستی کلام آخر اینکه : ما اصراری نداریم "قصه ی نازنین " را بشنویم . ولی بشدت علاقه مندیم "قصه هایی " از زبان نازنین بشنویم . این درخواست ما و حق اوست . شما هم این وسط ... [گل]

آرزو

می خواهی من برای همیشه - یک گلدان ترک خورده ء لب پر باشم خالیه خالی کنار تراسی که تنها باد درش را باز و بسته می کند؟!!!؟!!

سین هفتم

از کیمیای تو تماماَ طلا شدیم

شیما

اسم این لعنتی ملی نیست؟

مريم

عاشقي از يادمان رفته...