too far from you, different from me too

          خلوت شده. من مانده ام و سگ عزیزی که بوی من را دوست دارد، من تن او را. چشم هایش را وقتی شب ِ من را می پاید ،صدایش که چهار دیوار اتاق ام می شود. قلاده اش را بدست می گیرم . از ایوان خانه ی بارون خورده ازدیشب پایین می روم. از کوره راه میان درخت های انبوه حیاط رد می شوم. حاشیه ی علف های بلند خودرو، تاک های پر انگور ِ سیاه شهریور.

      تو هستی. وقتی کلمه های من را دوست داری، من نگاه تو را. اشتهایت را که با گوشت تحریک نمی شود. تو قارچ می خوری و برنج سفید. من آنطرف سفره، از خجالت مرغی که بخاطرم کباب شده، سرخ می شوم. سیر نشده از غذا، از هم، از سفره دست می کشیم. با هم از خانه ای که درش را خیلی وقت است نمی بیندیم، می گذریم. اینجا دزد که ندارد هیچ، رهگذر هم ندارد. دریا تا ده متری خانه پیش آمده. اول روی ماسه ها می نشینیم. کنار هم. روبروی آب. من آواز می خوانم. تو زبان بلند پرز دار گرم ات رابیرون می آوری. نفس نفس می زنی. می بوسم ات. پشت گردن ات را که میان انبوه مو های نرم سیاه مخفی شده. صورتم را میان گرده ی محکم و نرم ات می مالم. تو دست هایت را روی شانه ام می گذاری. نیم خیز می شوی. نگاهم می کنی. تو سگ منی. سگ من که می دانم سال هاست پنجه اش را به خاطر من، انگشت های بلند باریکی کرده. خوب که تن هامان از داغی آفتاب قهوه ای شد من از پیراهن خلاص می شوم، تو از سگ بودن ات. توی آب به هم می پیچیم. حالا من پری شده ام، تو ماهیگیر. من گوشت نرم، تو لاک ِ سخت ِ پشت ِ من. من قایق می شوم، تو دست هایت پاروی خسته آویزان از سینه ی من. تو ... تو باز دوست خوب من می شوی، من یاد فراموش شده ی تو.  تو دوباره خودت می شوی،  این بار من توله سگ نجیب تو.

    دنبالم بیا. من امروز همه اش با تو بوده ام. هیچ کجا نرفته ام. در همین صفحه ای که می نویسم نشسته ام. با کلمه هایت ظهر شده.  می پرسی کدام؟

. I read all your writings. All the comments that people leave, some useless, some good, but regardless, I read them all.Sometimes I follow you to other sites to see what you tell them, mostly, words of encouragements, some useless, some good. Well my friend, they are a new brand, new generations too far from me, too different from me, and most likely too different from you too

/ 14 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نگهبان خانه ی تو

نوشته هایت تن دارد. با گوشت نرم تن‌شان می‌شود بالشی ساخت و لحظه‌ای زیر آسمان و سایه و نسیم خوش بود. تن سفید کلمه‌هایت مثل شیر آقوز دور لبهایم را چرب میکند. نوشته‌ات، اين يكي، زبان دارد. وقتي چشم به آن مي‌اندازم، بهتر از من مي خواند. كودك مي‌شوم در مقابلش. لب‌هايم مي‌جنبد و تن سفيد كلمه‌ات پستان زني مي‌شود پر شير. حالا تو بگو گوشت كلمه‌ات زير زبان من چه مزه اي مي‌دهد؟ مزه‌ي شير? تنم روي نازبالش كلمه ات چند سال اين گوشت را مزه مزه كند؟ بيست و پنج سال? و اين همه سال پس از هشت سال و نيم ديگري كه باقي مانده تا دوشنبه اي برسد كه بخواهم براي قدم زدن به پاركي بروم. آنجا، در سايه روشن صورت زني ببينم چتر موهايش آبشار زيباي كلمه‌هايي‌است ريخته روي پيشاني‌اش و از چشم‌هايش تركيب‌هاي تازه‌ي مهربان مي‌جوشد. روي نيمكت نشسته باشي و جا براي نشستن يك نفر ديگر باز گذاشته باشي. نزديك شوم و بگويم من نگهبان خانه‌ي تو هستم كه نواله‌هايم را پر از گوشت مي گذاشتي در دهانم.

تاتوره

ممممم با حیوون نمی تونم اینقد ارتباط برقرار کنم

مخاطب

وقتی متوجه میشوم . همه دنیا یک طرف . تو یکطرف . وقتی است . که متوجه نگاه گرم و دائمی تو میشوم . و اکنون با توام . مخلوق بی کلام خدا . دست به قلاده ات میگیرم . با تو قدم به ایوان خیس خورده می گذارم . و نگاه به دنیا را با نگاه متفاوت تو تقسیم می کنم . تو دنیای مرا ببین . من هم دنیای تو را میبینم . تازه فهمیده ام . دنیا مال تو هم هست . دستی بر سر و گوش سگ وارت میکشم . زیر گلویت را به رسم دوستی نوازش میکنم . و دنیا را بدون نگاه متخاصم دیگری با نگاهمان قسمت می کنیم . در دل تاریک شب . در زیر نور گسترده ماه . پشت دار و درخت حیاط . بالاتر از سطح زمین . روی ایوان بزرگی . زیر سایه سقف پناه . در یک سمت جهان . زیر سقف آسمان . در افق دید ستاره ها . اس سگ زبان بسته تو چه میبینی ؟ تو چرا حرفی نمی زنی ؟ تو چه میبینی ؟

اینانا

گاهن از دست دادن تو ها آن چنان که فکر می کنیم بدک نیست

از من وقتی ساربان_شتر_دیگران شدم_شون

چشم_ حرفم درد گرفت از بس که برایت چشمک زد,ای کاش بین_کلماتم گم اش نمی کردی قبول است هر آنچه که خواستنی_توست د و س ت _ م ن ! عهد کردم مثل_ زبانت از این پس فقط طعمی را بچشم که عطف_مذاق_ توست بعد تر ها من را ببخش,اگرصدای_رضایتم هم به گوش ات تقلیدی آمد از علامت_رضای_دیگران پ.ن:

لیلا

یادت فراموش نمیشود عزیزم ثابتی سلام خیلی دلتنگت بودم عزیزم. نمیدونم این صفحه وبلاگم دچار چه بیماری بیدرمانی شده بود که مدتی طول کشید تا علاجش را پیدا کنم و قادر به باز کردن صفحه اش شوم[نیشخند] از این رو تمام این مدت در خماری دلتنگیت و نخواندم مطالبت بودم. چه سخت دوری هااااااااااا[گل]

افرا و پاییز

اینکه آخرداستان جای سگها عوض می شود عالی بود. داستان قبلی خوب روایت شده بود و به نظرم جا دارد که به یک داستان بلند تبدیل شود.

افرا و پاییز

راستی کاش همیشه با این فونت درشت بنویسی! آستیگمات بودن بد دردیه!!